Ostrov objevů je unikátní program pro děti, který si na základě různorodých multismyslových aktivit klade za cíl stimulovat správný vývoj mozku dítěte.

Program je určen pro děti od 12 – 36 měsíců v doprovodu jednoho z rodičů. Výuka našich kurzů je určena pro prostředí mateřských center. Program probíhá ve skupinkách 5-9 dětí.

Jednotlivé kurzy jsou pečlivě sestaveny a rozděleny podle věku dítěte, s ohledem na míru jeho vývojového stupně. Vyučujeme dvě úrovně – Námořníci (12-26 měs.) a Kormidelníci (24-36 měs.)

Naše kurzy

Kurz obsahuje 10 lekcí, které jsou tématicky zaměřené. Každý týden se se svým děťátkem dostanete na jiný ostrov plný nového poznání a budete spolu objevovat a prožívat spousty nových multismyslových  dobrodružství (les, ovoce,zvířata, dopravní prostředky, atd.).

Aktivity pro děti jsou sestaveny tak, aby při nich docházelo ke stimulaci všech 5-ti smyslů. Děti v průběhu lekcí ochutnávají (zapojení chuti), zapojují zrak (obrázkové karty), používají hmat (osahávání různých materiálů jak rukou, tak nožkou), očichají různé vůně a zapojí i sluch (písničky, říkanky, poslech zvuků).

Kontaktní formulář - lekce Ostrov objevů