PaedDr. Miroslava Kosířová (tel. 777 724 834)

pedagog, lektorka PlayWisely, lektorka Ostrova objevů

Jsem učitelka na 1. stupni ZŠ. Absolvovala jsem několik vzdělávacích kurzů zaměřených na výchovu dětí a efektivní učení. Ve volném čase pracuji s dětmi v zájmových kroužcích. Když jsem se dozvěděla o PlayWisely, zjistila jsem, že je to skvělý program, který pozitivně ovlivňuje rozvoj osobnosti dítěte. Lekce PlayWisely mě baví, děti si hrají  a ve skutečnosti se učí. To je pro mě inspirací.

Mgr. Eva Peprníčková (tel. 774 664 530)

pedagog, lektorka Playwisely v anglickém jazyce, lektorka Ostrova objevů

Práce s dětmi mě lákala už od malička, vystudovat pedagogiku na UTB ve Zlíně a potom Univerzitě Pardubice považuji za jedno ze svých nejlepších životních rozhodnutí. Během studií jsem žila několik měsíců v USA, kde jsem pracovala jako plavčík a vedoucí pracovník dětských workshopů. Díky pobytu v USA se moje angličtina dostala na nejvyšší úroveň: C2 - Proficient. Po návratu do ČR  a složení státních zkoušek  jsem spolupracovala s řadou velkých společností (ŠKODA Auto, Dell Computer), kde jsem pomáhala s organizací akcí a vytvářením workshopů jak pro děti, tak pro dospělé.
Práce s programem PlayWisely je vyústěním mého snažení dostat více kvalitního vzdělávání a špičkových programů pro ty nejmenší k nám na Moravu, odkud pocházím a kam jsem se moc ráda vrátila.

Barbora Lagová

chůva, koordinátorka zájmových kroužků

Vystudovala jsem obchodní akademii.
Působila jsem jako vedoucí na příměstských táborech se zaměřením na sport a kreativní tvoření. Mám zkušenosti s vedením výtvarného kroužku pro děti. Absolvovala jsem akreditovaný kurz - Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Ve volném čase se věnuji sportu, především aerobnímu tanci a stepu.

Ariane Louise Stanislav

rodilá mluvčí, učitelka angličtiny

Narodila jsem se v Newbury, Berkshire v Anglii. Studovala jsem na škole Trinity school and Performing Arts College a poté v Newbury College. Od r. 2010 žiji ve Strážnici se svým manželem a dětmi. Vyučuji angličtinu ve školách  a jazykových kurzech pro firmy, vedu individuální lekce pro děti i dospělé.